192.168.8.1 – huawei router logowanie

Ludzie zazwyczaj używają 192.168.8.1 jako adresu IP do łączenia się z systemami, które używają prywatnych sieci internetowych. Czasami ten adres IP jest używany do skonfigurowania modemu Wi-Fi. Ponadto, ten adres IP jest również używany do konfigurowania urządzeń sieciowych.

Na przykład, w przypadku sieci prywatnej, zostanie zaprezentowany adres IP o nazwie 192.168.1.xxx. Ale 192.168.l.8.1 Huawei router jest zaprojektowany do pracy, co omówimy szczegółowo poniżej jak wejść do routera huawei.

192.168.8.1 - huawei router logowanie

Jak utworzyć połączenie internetowe?

Tworząc punkt dostępu do Internetu można użyć adresu IP 192.168.8.1. Zanim to jednak nastąpi, potrzebujemy routerów i modemów do uruchomienia systemu. Zwróćmy uwagę na informacje dotyczące nazwy użytkownika i hasła każdego urządzenia, aby upewnić się, że masz wszystkie szczegóły do zarządzania systemem.

Istnieje kilka routerów, które domyślnie używają tego adresu IP, np. Medialink, Adaptec, Nexx i 3JTech.

Jak skonfigurować adres IP?

Aby skonfigurować sieć po raz pierwszy, musisz znać adres IP routera. W tym przypadku, powiedzmy, że używamy adresu IP 192.168.8.1. I używamy http://192.168.8.1 do zalogowania się i skonfigurowania go.

Po naciśnięciu klawisza Enter pojawi się nowe okno z prośbą o podanie nazwy użytkownika i hasła. Upewnij się, że znasz swoje konto logowania. Po wejściu na stronę, przejdź do strony z ustawieniami.

W tej sekcji możesz dokonać takich zmian jak

 • Hasło Wi-Fi.
 • Adres IP sieci (tylko dwie ostatnie cyfry).
 • Identyfikator dostępu do Internetu.
 • Ograniczenie dla innych użytkowników.
 • Zaloguj się do 192.168.8.1 huawei

Istnieje również wiele innych ustawień, które można wprowadzić na osobistym koncie routera Huawei.

Konfiguracja routera/modemu Huawei 3G / 4G przy użyciu 192.168.8.1

Huawei to młoda marka, pochodząca od niedawna z Chin. Jako nowy i nowoczesny producent urządzeń cyfrowych, stworzył urządzenia przyjazne dla użytkownika. Ten modem Wi-Fi jest tego przykładem. Huawei stworzył samodzielny modem Wi-Fi z uchwytem na kartę SIM, dzięki czemu użytkownicy mogą łączyć się z internetem za pomocą karty SIM, a nie tylko za pomocą kabli.

Co to jest modem 3G / 4G Huawei?

To urządzenie jest uważane za bardzo poręczne ze względu na jego przenośność i wszechstronność.
Aby łatwo skonfigurować ten modem, Huawei oferuje aplikację o nazwie Huawei Hilink. Używają 192.168.8.1 jako domyślnego adresu IP.

Jak to ustawić za pomocą telefonu?

Krok 1: Połącz się z urządzeniem Huawei; w tym przypadku używamy telefonu komórkowego.

192.168.8.1 - huawei router logowanie

Po podłączeniu telefonu komórkowego do sieci Wi-Fi (SSID) należy zalogować się do panelu administracyjnego. Domyślny identyfikator i hasło można znaleźć na urządzeniu.

To jest pierwszy krok, ale później zalecamy zmianę hasła ze względów bezpieczeństwa. Nikt nie używa domyślnego loginu i hasła po skonfigurowaniu Internetu.

Krok 2: Konfiguracja aplikacji sterującej

192.168.8.1 - huawei router logowanie

Musisz pobrać aplikację Huawei Hilink. Jest on dostępny w Google Play. Jeśli nie masz telefonu Huawei, nie martw się, bo aplikację znajdziesz również w Apple Store.

Uruchom aplikację po zakończeniu pobierania. Musisz skonfigurować go zgodnie z krokami, które aplikacja każe Ci wykonać. Instalację należy przeprowadzić do momentu pojawienia się komunikatu: „Witamy”.

Krok 3: Skonfiguruj sieć Wi-Fi

192.168.8.1 - huawei router logowanie

W aplikacji znajdziesz funkcję konfiguracji sieci Wi-Fi. Dodajmy nowe funkcje:

 • Nazwa Wi-Fi
 • Hasło do sieci Wi-Fi (zawsze proszą o co najmniej osiem liter, a hasło jest potrzebne jako klucz do połączenia z Internetem)
 • Hasło jest potrzebne jako klucz do połączenia z Internetem)
  Hasło logowania do zarządzania urządzeniem (jest to hasło właściciela do zarządzania urządzeniem)

Po wypełnieniu wszystkich tych pól, będziesz miał własną sieć Wi-Fi. Teraz zapisz swoje ustawienia.

 • >