192.168.8.1 – huawei router logowanie

Ludzie zazwyczaj używają 192.168.8.1 jako adresu IP do łączenia się z systemami, które używają prywatnych sieci internetowych. Czasami ten adres IP jest używany do skonfigurowania modemu Wi-Fi. Ponadto, ten adres IP jest również używany do konfigurowania urządzeń sieciowych.

Na przykład, w przypadku sieci prywatnej, zostanie zaprezentowany adres IP o nazwie 192.168.1.xxx. Ale 192.168.l.8.1 Huawei router jest zaprojektowany do pracy, co omówimy szczegółowo poniżej jak wejść do routera huawei.

Jak utworzyć połączenie internetowe?

Tworząc punkt dostępu do Internetu można użyć adresu IP 192.168.8.1. Zanim to jednak nastąpi, potrzebujemy routerów i modemów do uruchomienia systemu. Zwróćmy uwagę na informacje dotyczące nazwy użytkownika i hasła każdego urządzenia, aby upewnić się, że masz wszystkie szczegóły do zarządzania systemem.

Istnieje kilka routerów, które domyślnie używają tego adresu IP, np. Medialink, Adaptec, Nexx i 3JTech.

Jak skonfigurować adres IP?

Aby skonfigurować sieć po raz pierwszy, musisz znać adres IP routera. W tym przypadku, powiedzmy, że używamy adresu IP 192.168.8.1. I używamy http://192.168.8.1 do zalogowania się i skonfigurowania go.

Po naciśnięciu klawisza Enter pojawi się nowe okno z prośbą o podanie nazwy użytkownika i hasła. Upewnij się, że znasz swoje konto logowania. Po wejściu na stronę, przejdź do strony z ustawieniami.

W tej sekcji możesz dokonać takich zmian jak

  • Hasło Wi-Fi.
  • Adres IP sieci (tylko dwie ostatnie cyfry).
  • Identyfikator dostępu do Internetu.
  • Ograniczenie dla innych użytkowników.
  • Zaloguj się do 192.168.8.1 huawei

Istnieje również wiele innych ustawień, które można wprowadzić na osobistym koncie routera Huawei.

Konfiguracja routera/modemu Huawei 3G / 4G przy użyciu 192.168.8.1

Huawei to młoda marka, pochodząca od niedawna z Chin. Jako nowy i nowoczesny producent urządzeń cyfrowych, stworzył urządzenia przyjazne dla użytkownika. Ten modem Wi-Fi jest tego przykładem. Huawei stworzył samodzielny modem Wi-Fi z uchwytem na kartę SIM, dzięki czemu użytkownicy mogą łączyć się z internetem za pomocą karty SIM, a nie tylko za pomocą kabli.

Co to jest modem 3G / 4G Huawei?

To urządzenie jest uważane za bardzo poręczne ze względu na jego przenośność i wszechstronność.
Aby łatwo skonfigurować ten modem, Huawei oferuje aplikację o nazwie Huawei Hilink. Używają 192.168.8.1 jako domyślnego adresu IP.

Jak to ustawić za pomocą telefonu?

Krok 1: Połącz się z urządzeniem Huawei; w tym przypadku używamy telefonu komórkowego.

192.168.8.1 - huawei router logowanie

Po podłączeniu telefonu komórkowego do sieci Wi-Fi (SSID) należy zalogować się do panelu administracyjnego. Domyślny identyfikator i hasło można znaleźć na urządzeniu.

To jest pierwszy krok, ale później zalecamy zmianę hasła ze względów bezpieczeństwa. Nikt nie używa domyślnego loginu i hasła po skonfigurowaniu Internetu.

Krok 2: Konfiguracja aplikacji sterującej

192.168.8.1 - huawei router logowanie

Musisz pobrać aplikację Huawei Hilink. Jest on dostępny w Google Play. Jeśli nie masz telefonu Huawei, nie martw się, bo aplikację znajdziesz również w Apple Store.

Uruchom aplikację po zakończeniu pobierania. Musisz skonfigurować go zgodnie z krokami, które aplikacja każe Ci wykonać. Instalację należy przeprowadzić do momentu pojawienia się komunikatu: „Witamy”.

Krok 3: Skonfiguruj sieć Wi-Fi

192.168.8.1 - huawei router logowanie

W aplikacji znajdziesz funkcję konfiguracji sieci Wi-Fi. Dodajmy nowe funkcje:

  • Nazwa Wi-Fi
  • Hasło do sieci Wi-Fi (zawsze proszą o co najmniej osiem liter, a hasło jest potrzebne jako klucz do połączenia z Internetem)
  • Hasło jest potrzebne jako klucz do połączenia z Internetem)
    Hasło logowania do zarządzania urządzeniem (jest to hasło właściciela do zarządzania urządzeniem)

Po wypełnieniu wszystkich tych pól, będziesz miał własną sieć Wi-Fi. Teraz zapisz swoje ustawienia.

2 komentarze do wpisu „192.168.8.1 – huawei router logowanie”

Dodaj komentarz