Gra Dinozaury Google

Google Chrome jest obecnie najlepszą przeglądarką internetową na komputery stacjonarne. Jeśli używasz Google Chrome od jakiegoś czasu, zapewne wiesz o ukrytej grze „Dinozaur”. Gra działa, gdy użytkownik nie jest podłączony do Internetu. Niekończąca się wędrówka w poszukiwaniu dinozaurów zmienia ekran błędu „Brak Internetu” w coś zabawnego i rozrywkowego zarazem.

Gra jest dość wciągająca, a jej celem jest unikanie wszystkiego, co stanie ci na drodze, np. ptaków i kaktusów. Jeśli dinozaur natrafi na jakąkolwiek przeszkodę, gra się kończy. Choć gra jest wciągająca, stanowi również wyzwanie, ponieważ dinozaur nabiera prędkości w miarę przechodzenia.

Niewiele osób wie, że grę można uruchomić także z włączonym Internetem, wpisując kombinację w przeglądarce Google Chrome:
chrome://dino

A co z hakowaniem gry? Tak, możesz zhakować grę Ukryty dinozaur. Z pomocą kodu cheatowego zawsze uzyskasz najwyższy wynik w grze. Możesz też rzucić wyzwanie znajomym, aby pobili Twój rekord. W tym artykule podzielimy się więc szczegółową instrukcją, jak zhakować grę Chrome dinozaury.

Instrukcja hackowania gry Dinozaur

Hack sprawi, że Twój dinozaur będzie niepokonany. Dzięki temu hackowi nie musisz omijać przeszkód. Zobaczmy więc, jak zhakować ukrytą grę Google Chrome o dinozaurach.

Krok 1. Przede wszystkim otwórz przeglądarkę Google Chrome na swoim komputerze.

Krok 2: Aby przetestować hack, nie musisz rozłączać połączenia z Internetem. Wystarczy wpisać w pasku adresu „chrome://dino„, aby wyświetlić grę dino.

Krok 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu ekranu i wybierz opcję „Wyświetl kod” lub Ctrl + Shift + I.

Krok 4: W Narzędziach dla programistów Chrome wybierz kartę Konsola.

Gra Dinozaury Google

Krok 5: Na karcie Konsola wpisz następujące polecenie i naciśnij przycisk „Enter” .

var original = Runner.prototype.gameOver

Krok 6. Następnie wprowadź to polecenie i naciśnij klawisz „Enter”.

Runner.prototype.gameOver = function (){}

Krok 7. Zamknij narzędzia deweloperskie Chrome i zagraj w grę. Na dinozaura nie będą miały wpływu kaktusy ani latające stworzenia.

Krok 8: Aby cofnąć zmiany, wystarczy uruchomić polecenie z zakładki konsoli

Runner.prototype.gameOver = original

Możesz też zamknąć kartę bieżącej gry, aby cofnąć wprowadzone zmiany.

 

>